Kirby Morgan tablica nurkowa z komunikacją KMACS-5

Tablica nurkowa  Kirby Morgan KMACS-5 z komunikacja jest kompletnym systemem do zasilania 2 nurków wraz z pomiarem głębokości oraz komunikacją podwodną. Posiada dwa niezależne wejścia zasilania powietrza HP o max. ciśnieniu 330 bar oraz wejście zasilania z kompresora niskiego ciśnienia LP. 

Więcej szczegółów

400-046
Nowe produkty
CENY WIDOCZNE TYLKO DLA ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
 
Więcej szczegółów

Tablica nurkowa  Kirby Morgan KMACS-5 z komunikacja jest kompletnym systemem do zasilania 2 nurków wraz z pomiarem głębokości oraz komunikacją podwodną. Posiada dwa niezależne wejścia zasilania powietrza HP o max. ciśnieniu 330 bar oraz wejście zasilania z kompresora niskiego ciśnienia LP. Kompaktowy reduktor  ciśnieniowy  pozwala operatorowi na powierzchni na zaopatrzenie nurków w taka ilość powietrza jaka jest potrzebna, w przypadku u używania maski pełnotwarzowej lub hełmu nurkowego.

Tablica także posiada zawór kulowy na każda linię LP.  Manometr pneumo o średnicy 15 cm i podwójnej skali w metrach i stopach jest łatwo odczytywalny i dokładny co pozwala operatorowi określić dokładną głębokość pracy nurka. Dodatkowo część zasilająca panelu wyposażona jest w zawór zamykający linię, zawory jednokierunkowe , zawór nadmiarowy oraz filtr powietrza zamontowany na linii. Panel posiada także wbudowaną komunikacje podwodną z panelem sterowania na głównej tablicy który pracuje zarówno w trybie simplex (2 kable) jak i duplex (4 kable). Radio o mocy 22Watt posiada akumulator które są ładowany za pomocą zewnętrznej ładowarki. Całość zasilana jest kablem 220V lub 12V. Radio posiada także możliwość nagrywania. Cały panel zabudowany jest w twardej, odpornej na uderzenia, wodoszczelnej walizce.

Specyfikacja:

- manometry pneumo- podwójne wskazania w metrach i stopach, dokładność ± 0,25 z 1 % skali, ciągłe wskazania głębokości nurka, wartość głębokości 0-78 msw. Maksymalna głębokość rekomendowana pracy: 40 m.

- zawory do manometrów pneumo – 2 szt.

- HP manometry – monitorowanie ciśnienia na każdej linii zasilającej tablicę

- na każdym wężu zasilającym podłączenie DIN, z zaworem odpowietrzającym. Maksymalne ciśnienie zasilające 300 bar

- Zasilanie niskiego ciśnienia LP pozwala na bezpośrednie podłączenie ciśnienia z kompresora niskociśnieniowego. Maksymalne ciśnienie zasilania 15 bar.

- reduktor ciśnienia pozwala na płynną regulacje ciśnienia zasilania od 7 bar do 15 bar.

- zawór selekcyjny służący do wyboru linii HP z której jest dostarczane jest powietrze do reduktora, możliwość szybkiej zmiany butli bez przerwy w zasilaniu nurka.

- zawór dźwigniowy LP na wylocie każdej linii zasilającej nurka  

- wyjścia z tablicy wykonane ze stali  nierdzewnej zapewniające długotrwała żywotność oraz odporność na zniszczenie.

- ciśnienie w wiązce nurkowej odczytywana w trybie ciągłym na manometrze 0-20 bar. Rekomendowane ciśnienie w wiązce 7-15 bar.

- waga 25,9 kg

- wymiary: długość: 53,3 cm x wysokość 44,4 cm

- tablica jest przeznaczona do zasilania z powierzchni powietrzem dla nurka. Istnieje możliwość zasilania tlenem lub mieszanką powyżej 40% tlenu. W tym przypadku należy wykonać bezwzględnie czystość tlenową tablicy.

- rekomendowana maksymalna głębokość pracy 40 m

- zawór bezpieczeństwa na niskim ciśnieniu 20,7 bar

- komunikacja : dla 2 nurków w systemie simplex ( 2 kable) i duplex ( 4 kable)

- akumulator  żelowy 12 V

- czas pracy komunikacji: 20 godzin ciągłej komunikacji

- ładowarka: inteligentna 12V

- moc głośnika komunikacji: 8 Watt

- częstotliwość pracy radia: 600 do 12000 Hz

- możliwość pracy radia z systemem zdalnym

- możliwość nagrywania komunikacji

 

Wyjścia:

- niskie ciśnienie LP zasilanie kompresorem LP : #8 JIC męski

- niskie ciśnienie LP zasilanie nurka ( wiązka) : #6 JIC męski ( 7/16” )

- niskie ciśnienie LP podłączenie pneumo : #4 JIC męski ( 5/16”)

Napisz opinię

Kirby Morgan tablica nurkowa z komunikacją KMACS-5

Tablica nurkowa  Kirby Morgan KMACS-5 z komunikacja jest kompletnym systemem do zasilania 2 nurków wraz z pomiarem głębokości oraz komunikacją podwodną. Posiada dwa niezależne wejścia zasilania powietrza HP o max. ciśnieniu 330 bar oraz wejście zasilania z kompresora niskiego ciśnienia LP. 

Napisz opinię

 
Komentarzy(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0