CD07 Wiertarka rdzeniowa Stanley

CD07
Nowe produkty
CENY WIDOCZNE TYLKO DLA ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
 
Więcej szczegółów

Wiertarka rdzeniowa CD07 to adaptacja wiertarki Stanley DL07, która jest przystosowane do najcięższych zadań związanych z wierceniem rdzeniowym w zakresie materiałów od muru po żelbet. Ponieważ urządzenie dostarczane jest z oryginalnym uchwytem o 3-szczękowym uchwycie 13 mm, bardzo łatwo jest przywrócić urządzenie z powrotem do DL07 w celu wykonywania takich zadań, jak wiercenie drewna i metalu. Posiada również funkcję natychmiastowego cofania, zapewniającą wysoką niezawodność i wydajność we wszystkich typach zastosowań wiertniczych.

 

Ponieważ CD07 może pracować z bardzo szerokim zakresem przepływu hydraulicznego (11-45lpm), może z łatwością poradzić sobie z średnicą rdzeni w zakresie od 20 mm do 125 mm. Zawiera również system spłukiwania wody oraz może pracować z suchymi wiertłami rdzeniowymi.

 

Dwupozycyjny uchwyt pomocniczy we wszystkich modelach zapewnia lepszą kontrolę i wydajność w trudnych zadaniach związanych z wierceniem.

 

Ponadgabarytowy język spustowy i izolowana powłoka rękojeści zapewniają lepszą kontrolę prędkości wiercenia i większy komfort operatora, lepszą przyczepność i mniejsze zmęczenie operatora.

 

Cechy

  •  Nowa duża szpula nawrotna jest chroniona przez wytrzymałe uszczelki. Uszczelki zgarniają brud podczas przesuwania szpuli. Zanieczyszczenia nie mogą przedostać się między szpulą a otworem oprawy, powodując zadrapania.

  •  Wbudowany zawór zwrotny uniemożliwia działanie klucza podczas odwrotnego podłączenia do układu hydraulicznego. Zapobieganie działaniu odwrotnemu zapewnia długą żywotność uszczelnień hydraulicznych.

  •  Pokryta grubą, twardą warstwą spienionego plastizolu - rączka przenosi bardzo mało ciepła. Spieniony plastizol zapewnia wygodniejszy chwyt narzędzia. Przesunięcie do przodu uchwytu powoduje zwiększenie ciężaru narzędzia na dłoni, co zapewnia lepszą równowagę i kontrolę.

  • Podwójny przełącznik szpuli Stanley jest dostępny pod zatyczką z tyłu narzędzia. Ustawienie narzędzia do pracy w trybie otwartym lub zamkniętym jest tak proste, jak otwarcie lub zamknięcie zaworu. Selektor nie jest podatny na poruszanie się pod wpływem wibracji i jest całkowicie zabezpieczony przed przypadkowym lub nieumyślnym dostępem. Zatyczka uszczelniająca chroni także koniec szpuli spustu i selektor podwójnej szpuli przed wodą i brudem.

Napisz opinię

CD07 Wiertarka rdzeniowa Stanley

Napisz opinię

 
Komentarzy(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0