BR-22 Broco Palnik do cięcia podwodnego

Palnik do cięcia podwodnego Broco BR-22

Więcej szczegółów

BR-22
Nowe produkty
CENY WIDOCZNE TYLKO DLA ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
 
Więcej szczegółów

Palnik do cięcia podwodnego BR-22 jest specjalnie zaprojektowany dla nurków. Ergonomiczny kształt palnika powoduje podwyższenie komfortu pracy nurka, chroniąc przed zmęczeniem objawiającym się charakterystycznym bólem w przedramieniu. Wykonany jest z odpornego na uderzenia i korozję materiału. Wszystkie części metalowe wykonane są z mosiądzu.

Elastyczny i nieprzewodzący prądu łącznik pomiędzy zaworem kontroli przepływu tlenu a główką palnika, stanowi główną oś bezpieczeństwa. BR-22 jest całkowicie bezpiecznym palnikiem z unikalną, opatentowaną końcówką. Wszystkie zakrętki są gwintowane. Solidny mosiężny restryktor tlenowy znajdujący się w palniku zapobiega niekontrolowanemu wypływowi tlenu z palnika.

Duża nakrętka do zaciskania lancy umożliwia odkręcanie nawet w grubych rękawicach,  a duże gwinty na nakrętce, zapobiegają ewentualnym problemom w zakręcaniu, spowodowanym dostaniem się zabrudzeń oraz umożliwia szybką wymianę lancy przez zakręcenie i odkręcenie. Możliwa jest wymiana gniazda z 3/8” na 1/4”. Wszystkie części zamienne są dostępne i można je nabyć osobno.

 
Pobierz

BR-22

BR-22 karta informacyjna

Pobierz (377.17k)

Napisz opinię

BR-22 Broco Palnik do cięcia podwodnego

Palnik do cięcia podwodnego Broco BR-22

Napisz opinię

 
Komentarzy(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0