Lista produktów producenta: L&W Compressors

 • Przyjazna dla użytkownika sprężarka z silnikiem 4-suwowym i w kompaktowej obudowie. Przenośna sprężarka LW 245 B idealnie nadaje się do zastosowań mobilnych lub okazjonalnych operacji napełniania. Jest popularną sprężarką do wypraw i safari.

 • Sprężarki LW 300 E / LW 450 E są bardzo wolno pracującymi sprężarki o bardzo krótkich okresach przerw konserwacyjnych i niskich kosztach utrzymania. Mogą być stosowane w sposób ciągły i są wyposażone w pełni okablowane połączenie gwiazda / trójkąt. Wielu użytkowników faworyzuje te sprężarki dzięki ich niezawodności.  

 • Nowa generacja sprężarek powietrza do oddychania LW 300 ES II / LW 450 ES II charakteryzuje się mocną konstrukcją. Ulepszona izolacja akustyczna jest idealna do stosowania w pomieszczeniach publicznych i handlowych, a także w budynkach mieszkalno-przemysłowych. 

 • Sprężarka LW 320 B Al Nautic jest przeznaczona do zastosowań mobilnych, ale nadaje się również do zastosowań stacjonarnych. Opcjonalnie może być stosowana jako w pełni automatyczny system stacjonarny po zainstalowaniu dodatkowych urządzeń. Dostarczana jako gotowe urządzenie z 4-suwowym silnikiem Vanguard oraz z lekką i odporną na wodę morską aluminiową ramą.

 • Sprężarka LW 320 E Al Nautic jest przeznaczona do zastosowań mobilnych, ale nadaje się również do zastosowań stacjonarnych. Opcjonalnie może być stosowana jako w pełni automatyczny system stacjonarny po zainstalowaniu dodatkowych urządzeń. Dostarczana z kompletnym okablowaniem gwiazda/trójkąt z lekką i odporną na wodę morską aluminiową ramą.  

 • Nowa linia kompresorów LW została specjalnie zaprojektowana do celów nurkowych, , na wyposażenie statków, i innych miejsc z limitowanym miejscem.

 • Nowa linia kompresorów LW została specjalnie zaprojektowana do celów nurkowych,  na wyposażenie statków, i innych miejsc z limitowaną przestrzenią. Może być używana w sposób ciągły przy małych kosztach serwisowych i użytkowych. Aluminiowa rama redukująca wagę daje możliwości łatwego przenoszenia oraz mobilności. 

 • Nowa linia kompresorów LW została specjalnie zaprojektowana do celów nurkowych,  na wyposażenie statków, i innych miejsc z limitowaną przestrzenią. Może być używana w sposób ciągły przy małych kosztach serwisowych i użytkowych. Aluminiowa rama redukująca wagę daje możliwości łatwego przenoszenia oraz mobilności. 

 • Początkowo opracowane dla otwartych łodzi nurkowych pływających po Oceanie Indyjskim. Sprężarki o dużej wydajności, powolnym biegu – są to sprężarki stacjonarne, które mogą pracować niezależnie od zasilania dzięki napędowi silnikiem wysokoprężnym. 

 • Sprężarka LW 450 D jest idealna do stosowania na odległej wyspie, łodzi safari lub w autonomicznej ciężarówce. 

 • Sprężarka LW 450 E Compact jest idealnym rozwiązaniem dla centrów nurkowych, statków i łodzi przy ograniczonej przestrzeni. W oparciu o nasze 450 bloków, sprężarki te mogą być wyposażone oddzielnie i stosowane jako system stacjonarny.

 • Wysokociśnieniowa sprężarka o dużej wydajności LW 570 D jest idealna do stosowania w przemyśle i na odległych wyspach.

 • Sprężarka LW 570 E Compact jest idealnym rozwiązaniem dla centrów nurkowych, statków i łodzi przy ograniczonej przestrzeni. Sprężarka ta, o wysokiej wydajności, może być wyposażona indywidualnie, a także nadaje się do pracy ciągłej.

 • Sprężarki LW 570 E są bardzo wolno pracującymi sprężarki o bardzo krótkich okresach przerw konserwacyjnych i niskich kosztach utrzymania. Mogą być stosowane w sposób ciągły i są wyposażone w pełni okablowane połączenie gwiazda / trójkąt. Blok 4-stopniowej sprężarki nadaje się do dużych, profesjonalnych zastosowań i pozwala na uzyskanie ciśnienia do 420...

 • Izolowane akustycznie sprężarki LW 570 E są bardzo wolno pracującymi sprężarki o bardzo krótkich okresach przerw konserwacyjnych i niskich kosztach utrzymania. Mogą być stosowane w sposób ciągły i są wyposażone w pełni okablowane połączenie gwiazda / trójkąt. Blok 4-stopniowej sprężarki nadaje się do dużych, profesjonalnych zastosowań. Pozwala na...

Porównaj 0