Lista produktów producenta: Ocean Technology System

  • Aquacom® COMBOX jest kompaktowym, samowystarczalnym radiem dla komunikacji jednego nurka. Umożliwia komunikację w trybie simplex (2 kablową) z wzmacniaczem 20 Watt-owym co zapewnia bardzo głośny i wyraźny odbiór na specjalnym głośniku  "Silver Bullet".

  • Zestaw mikrofonowo – głośnikowy EMA-2 służy do komunikacji przewodowej i bezprzewodowej nurka. Montuje się w masce Interspiro AGA. Składa się z mikrofonu, słuchawek w ochronnych kieszonkach z neoprenu do zamontowania na pasku maski  – 2 szt. , kabla komunikacyjnego z wtyczka hermetyczną oraz zaślepka do montowania do maski.

  • Lina komunikacyjna COM-ROPE® firmy Ocean Technology Systems wykonana jest NYLONU 100 7/16” specjalnie zaplecionego oraz czterech kabli z otoczką poliuretanowa 

  • Mikrofon do zestawów mikrofonowo - głośnikowych produkcji OTS. Mikrofon jest wodoszczelny. Możliwe jest zdjęcie maski pełnotwarzowej pod wodą oraz powtórne założenie bez zniszczenia lub zalania mikrofonu. Wymiana mikrofonu jest także możliwa przez użytkownika samodzielnie.

  • Radio nurkowe OTS MK IV reprezentuje sobą wysoką jakość rozwiązań technologicznych oraz innowacyjność niespotykaną w żadnym innym modelu. Nurkowie wojskowi przez długie lata czekali na produkt tej klasy. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o stosowaniu go przez służby mundurowe. 

  • Stacja powierzchniowa MK2Dci do komunikacji powierzchniowej służy do komunikacji podwodnej przewodowej dla 2 nurków oraz dla operatora.

  • MK7 jest kompaktowym, przenośnym, samowystarczalnym radiem dla komunikacji dwóch nurków. Umożliwia komunikację w trybie duplex ( 4 kablową).Radio zostało specjalnie zaprojektowane dla zespołów ratowniczych ze względu na sposób używania- radio nosimy na pasie przez co mamy wolne ręce.

Porównaj 0